Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Świdwin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Świdwin, Brzeżno, Połczyn-Zdrój, Rąbino, Sławoborze.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak i osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem dużych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Kontrahenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


By przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Jedynie w ten sposób można zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim klientom najlepsze usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą propozycję i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro wobec tego transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, by współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Klienci mają niezwykle wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, bo ubóstwiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz specjalny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bowiem bardzo nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W naszej klarownej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

By móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:1 + 6

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie wielkich gabarytów różnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Stworzona przez nas jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy także ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W należącej do nas firmie wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, jakie pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i obeznany serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przewieźć – my to przewozimy! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one należącą do nas własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy korzystne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych atutów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszelkie wymagane wiadomości. Dbamy o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU