Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Przysucha - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Przysucha, Rusinów, Wieniawa.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Stworzona przez nas aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem znanym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności powiązanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w gruncie rzeczy ubóstwiamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie i fachowo dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się także wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie wymagane do przewozu dokumenty są legalne i przetwarzane w odpowiednim czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Na domiar tego skonstruowany przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz przemysłowych


Jednym z zazwyczaj powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o sporych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, czy ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy również elementy pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Konsumenci to zarówno osoby prywatne, jak i firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych oraz obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować stosowny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:7 + 10

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Zajmujemy się transportem ładunku o ogromnych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Kontrahenta, a po pewnym czasie przystępujemy do spraw logistycznych. Potrzebne jest odpowiednie zaplanowanie trasy przejazdu, a następnie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, by Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Warto zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, by posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w w samej rzeczy atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać klarowne ceny i oszałamiającą obsługę konsumenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zgłosić się naturalnie do naszej profesjonalnej firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy więc do zapoznania się z należącą do nas ofertą wszystkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Aspekt naszych profesjonalnych usług jest głównym elementem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, jednakowoż zapewniamy także w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym oprzyrządowaniom, jesteśmy w stanie zagwarantować wprawny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU