Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Polkowice- Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chocianów, Gaworzyce, Grębocice, Polkowice, Przemków, Radwanice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie prowadzonej przez nas firmy znajduje się specjalistyczny transport wielkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie można przewozić w stereotypowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Klienta we wszystkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy przewozimy?


Transportem obszernych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy wielkie doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  •  konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  •  ciężkie duże konstrukcje przemysłowe i budownicze,
  •  kontenery,
  •  domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  •  śmigłowce,
  •  czołgi,
  •  pociągi i dużo innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie możemy przewieźć nieomalże wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dostosowaną ofertą.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Toteż bez względu na to, w jaki sposób niesłychanie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować. Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak szybko, jak to dopuszczalne i postaramy się, żeby stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa oraz idealnie dopasowana.


Kompleksowość prowadzonej przez nas propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej z rozkoszą zarówno kontrahenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Takie podejście na dodatek upraszcza nam bogata wiedza i doświadczenie, jakie posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie urzeczywistnić jakiekolwiek powierzone nam zadanie. Mamy potrzebny sprzęt, pojazdy, jak również kompetentnych robotników.

Skontaktuj się z nami:4 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wkracza w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub ewentualnie niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje usługi oferujemy na obszarze całego kraju i bez problemu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.


Kiedy trasa tranzytu jest już ustalona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie wolno bowiem przewozić bez ich uzyskania. W naszej gestii leży również kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz słusznie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o znacznych gabarytach, obojętnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas jednoznacznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty lub kompromis w tym aspekcie. By to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Konsumentów dotyczące bezpieczeństwa.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo troskać o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!


Nasi wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów i będzie nam ogromnie przyjemnie, jeśli i Państwo będą chcieli przekonać się, że składane tu obietnice nie są wyłącznie słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług. Zapewniamy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU