Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Częstochowa - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Częstochowa.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma oferuje solidne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie można transportować w standardowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Klienta w zagadnieniach połączonych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co transportujemy?


Transportem znacznych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz posiadamy duże doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz dużo innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób wyczerpana! Właściwie jesteśmy w stanie przetransportować niemal wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dostosowaną ofertą. Toteż bez względu na to, jak niezwykle błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w najwyższym stopniu dostosowaną do potrzeb, bo naszym newralgicznym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Złożoność naszej profesjonalnej propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej z przyjemnością zarówno kontrahenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo pozwala na na to obszerna wiedza i gigantyczne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie ukończyć jakiekolwiek powierzone nam zadanie. Dysponujemy najlepszym sprzętem, niezbędnymi pojazdami oraz najlepszymi pracownikami.


Co wchodzi w skład naszych profesjonalnych usług?


Oferujemy specjalistyczny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub ewentualnie niesprzyjające warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na obszarze całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:1 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przejazdu jest już ustalona, wówczas zajmujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie wolno bowiem przewozić bez ich zdobycia. Absorbujemy się również kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz odpowiednio go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o ogromnych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli chodzi o wartości opisującej nas firmy, nie ma większej aniżeli zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam niesłychanie przyjemnie, jeśli dadzą nam Państwo okazję to udowodnić, zaczynając o udzielenia całościowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie nagminnie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo troskać o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i kompetentni pracownicy zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w istocie pokaźne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą i do skorzystania z naszych kompetentnych usług. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU