Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Częstochowa, Blachownia - powiat częstochowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Blachownia.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka od lat trudni się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, przewóz i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zaciekawić. Już teraz serdecznie zapraszamy do poznania aspektu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej wymagających w tej sprawie Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę zaufania oraz pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w powierzonym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych profesjonalistów to absolutny majstersztyk w branży. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze detalami naszej idealnej oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


W wielu przypadkach Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o transport kolosalnych i niesłychanie ciężkich maszyn przemysłowych lub też budowlanych. Posiadamy należyte pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zamówienia. Obojętnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się dużymi zamówieniami firmowymi i posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:4 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przetransportować przeróżnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź też niekorzystnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – też kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi połączone z transportem domków holenderskich i nawet w gruncie rzeczy ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz profesjonalnych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednak także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To bardzo ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zagwarantować naszym klientom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W efekcie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do naprawdę kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracowników i najlepszych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU