Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Skarżysko-Kamienna - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Skarżysko-Kamienna, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne, Suchedniów.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy bardzo dobry przewóz niskopodwoziowy przeróżnych ładunków o gigantycznych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z doskonałej klasy pojazdów oraz dzisiejszych maszyn podczas realizacji transportu specjalistycznego. Angażujemy wykwalifikowanych pracowników, jacy świetnie znają się na swojej pracy oraz sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Prowadzona przez nas oferta dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z opisującą nas ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty opisującej nas firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych urządzeń sprawia, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla wymogów transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep perfekcyjnych na rynku, aby chronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo dużym zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy regionalne oraz krajowe przepisy, wobec tego mogą posiadać Państwa pewność, że zatroszczymy się o wszystkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do dużych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące naszej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z naszej klarownej strony.


Transport niskopodwoziowy różnych ładunków


Nasza jednostka proponuje przewóz rozmaitego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców i czołgów.

Jesteśmy w stanie pewnie przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizacja przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, jakich musi dopełnić nasz Konsument. Nasza firma posiada dział logistyczny, jaki samodzielnie specjalizuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy też szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Prowadzona przez nas jednostka występuje również o wszystkie wymagane zezwolenia, żeby transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego oprzyrządowania – niemniej jednak nie posiadają do tego celu należytego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak naturalnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Możemy nie jedynie pomóc odkryć najlepszy transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, niemniej jednak bezsprzecznie wykonać całe zlecenie: znakomicie, kompetentnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając naszym Klientom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co oprócz tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, związanych z naszą profesjonalną ofertą – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wypatrują Państwo niezawodnego partnera do kompetentnego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można porządniej trafić aniżeli właśnie na naszych obeznanych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z należącą do nas bogatą ofertą transportu ponadgabarytowego. Zapewniamy wysoką jakość naszych profesjonalnych usług i pełen profesjonalizm. Gwarantujemy również konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU