Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Myszków - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Myszków, Koziegłowy, Żarki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka oferuje profesjonalne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno wozić w szablonowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób kompleksowy – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Kontrahenta w kwestiach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co transportujemy?


Transportem znacznych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy gigantyczne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Powyższa lista jednak nie jest w żaden sposób wyczerpana! Właściwie jesteśmy w stanie przewieźć nieomalże wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dobraną ofertą. Zatem bez względu na to, jak niezmiernie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie najbardziej dopasowaną do pragnień, bo stworzonym przez nas nadrzędnym celem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.

Kompleksowość naszej idealnej propozycji usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej ochoczo zarówno konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem zezwala na na to obszerna wiedza i wielkie doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest także najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie doprowadzić do końca każde powierzone nam zagadnienie. Posiadamy wymagany sprzęt, pojazdy, jak również doświadczonych robotników.


Co wstępuje w skład naszych usług?


Proponujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty czy też niesprzyjające warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski oraz jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:9 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po ustaleniu trasy przejazdu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem potrzebnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie można przewozić bez jej uzyskania. Zajmujemy się też sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz należycie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różnorodne ładunki o ogromnych gabarytach, obojętnie od rozmiarów i tonażu.


Jeżeli chodzi o wartości naszej klarownej firmy, nie ma większej niż zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy kompromis w tym aspekcie. Żeby to udowodnić z dużą przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Konsumentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zadbają o ich stan na każdym etapie przewozu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług ściśle mówiąc pokaźne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o naszym profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej profesjonalnej oferty oraz do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU