Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łódź - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Łódź, Andrespol, Brójce, Koluszki, Nowosolna, Rzgów, Tuszyn.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby zdołać przewozić przedmioty o znaczących gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas firma proponuje kompetentny przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma posiada nowoczesne pojazdy i oszałamiającej jakości sprzęt, który jest znakomity oraz stosowny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu solidny wybór w wypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć olśniewającą obsługę, perfekcyjne stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono usatysfakcjonowanych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Trzeba pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o kolosalnych gabarytach. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, po pewnym czasie zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, które zapewniają im szybki i w szczególe bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasami niesłychanie mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:1 + 3

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Stworzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane i przemysłowe, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego poprawne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem aniżeli normalny przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To stworzony przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, aby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu zarządzamy w gruncie rzeczy szerokim zespołem fachowców, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość oraz sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU