Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kołobrzeg - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kołobrzeg, Dygowo, Gościno, Rymań, Siemyśl, Ustronie Morskie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o ogromnych gabarytach. Opisującą nas firmę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak i osób prywatnych, jakie zainteresowane są przewozem obszernych gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Kontrahenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Przesyłki o obszernej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie transportem ciężkim, wymagają starannego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim kontrahentom najlepsze usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą najlepszą propozycję oraz mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Skoro w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz ponadnormatywny i pojazdów


  • Realizujemy nasze zamówienia, niezależnie od typu załadunku. Dysponujemy bo niezmiernie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki umożliwia nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W naszej idealnej historii firmy zdarzało nam się transportować już:
  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Aby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy zdobyć zgodę. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:6 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie znacznych gabarytów rozmaitego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Klienta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Prowadzona przez nas firma posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy też prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas firmie ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, jakie pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny oraz wykwalifikowany portal internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli chodzi o wydajny i banalnych transport opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one naszą idealną własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy perfekcyjne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie niebezużyteczne informacje. Troszczymy się o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU