Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Gdynia - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gdynia.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki transport i mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Kooperujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, jakie powierzają nam swoje ładunki o gigantycznych gabarytach. Starannie planujemy każdy przewóz i przygotujemy się do niego kompetentnie pod wieloma względami. Dzięki nowoczesnym sprzętom i maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie sfinalizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga trudni się całą logistyką i dopełnia wszystkich formalności w imieniu Klienta.


Czy potrzebują Państwo przewieźć ciężki sprzęt bądź też ciężki materiał, o nieszablonowym gabarycie? Sukces każdego zamówienia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru fachowej oraz renomowanej firmy. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jednakowoż oraz wysoką jakość usług.


Nasza chęć do działania przekłada się na szansę podjęcia się właściwie każdego transportu. Co poniektóre projekty przewozu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep i pobocznych pojazdów do obsługi przyczepy – dobrze o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę. Niezależnie od wielkości i wagi, nasza prestiżowa firma poradzi sobie z dowolnym zadaniem!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy profesjonalne doświadczenie i wiedzę na temat specjalnego transportu pomocnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki transportujemy?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Trudnimy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • tanków, helikopterów oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Nasza jednostka bez trudu zaplanuje i zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy dobry sprzęt oraz realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:10 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy zajmują się sprawami logistycznymi, aby zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę transportu. Potrzebne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy zespół naszych pracobiorców, jacy zabezpieczają pełną trasę.


Jeżeli chcą Państwo posiadać pewność, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie prosty – nam należałoby uwierzyć, troszczymy się o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują wyłącznie moment, a z pewnością wspomogą zagwarantować dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje niekonwencjonalne wymiary oraz indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz pytania o szczegóły. Warto nas powiadomić o własnych zaleceniach, czy specjalnych prośbach – na pewno będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia właśnie nam sprawy transportu ponadgabarytowego. Gigantyczne oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby dużym wyzwaniem, niemniej jednak nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Wszystko, co tu oferujemy i to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest do tego bardzo przystępne cenowo.


Firma zajmuje się także wszelkimi formalnościami, jak konieczne do uzyskania zgody na transport gigantycznych gabarytów, czy sprawa ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Kontrahent nie musi się niczym troskać, bowiem sami zajmujemy się wszelkimi sprawami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU