Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sosnowiec - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Sosnowiec.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma świadczy należyte usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, jakich nie można przewozić w sztampowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Kontrahenta w sprawach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy transportujemy?


Transportem kolosalnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy duże doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne i budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi i wiele innych.

Prezentowana lista jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie jesteśmy w stanie przetransportować nieomalże wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dopasowaną ofertą. Zatem bez względu na to, jak wybitnie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w największym stopniu dostosowaną do pragnień, albowiem naszym koronnym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.


Kompleksowy wymiar naszych usług potrafią uznać różni Konsumenci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem pozwala na na to obszerna wiedza i znaczące doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest także wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie sfinalizować jakiekolwiek powierzone nam zagadnienie. Mamy nieodzowny sprzęt, pojazdy, jak też fachowych pracowników.


Co wkracza w skład naszych usług?


Oferujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty bądź też niesprzyjające warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na obszarze całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:1 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po ustaleniu trasy przejazdu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem pomocnych zgód. Wielkich gabarytów nie można bo przewozić bez ich uzyskania. W należącej do nas gestii leży również kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz przyzwoicie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować przeróżne ładunki o dużych gabarytach, niezależnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli gra toczy się o wartości naszej klarownej firmy, nie ma większej aniżeli zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli dadzą nam Państwo możliwość to pokazać, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie często są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i kompetentni specjaliści zadbają o ich stan na każdym etapie przewozu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię oraz zaufanie wielu Klientów i będzie nam nadzwyczaj miło, jeśli oraz Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tutaj obietnice nie są jedynie słowami. Nie zostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z naszych fachowych usług. Zapewniamy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU