Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sochaczew - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Sochaczew, Teresin.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka zajmuje się profesjonalnym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy własną aktywność, to naturalnie dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją i kontaktu.


Jesteśmy zawodowcami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i dużo więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, aby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się także wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niebezużyteczne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie. Oprócz tego nasz zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i przemysłowych


Niesłychanie nieraz zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, lub ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy również elementy pociągów, helikoptery oraz tanki. Nasi Klienci to zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.


Przewóz ciężki elementów stalowych oraz obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych szczegółów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:5 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi przewozu


Zajmujemy się transportem ładunku o dużych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a w następnej kolejności przystępujemy do spraw logistycznych. Przeważnie niezbędne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o dobre zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, aby Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Należałoby zwrócić się do naszych fachowców w przewozie ładunków wielkogabarytowych, by mieć pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w naprawdę atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby zdobyć klarowne ceny i świetną obsługę konsumenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zameldować się oczywiście do naszej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas propozycją wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Zakres naszych usług jest nadrzędnym elementem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, ale gwarantujemy też w należytej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to fachowcy, którym wolno zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i zachwycający sprzęt, który znajduje się w opisującej nas dyspozycji zapewnia profesjonalizm w przewozie dużych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU