Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kłodzko - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Duszniki-Zdrój, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Lądek-Zdrój, Lewin Kłodzki, Międzylesie, Nowa Ruda, Radków, Stronie Śląskie, Szczytna.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka oferuje dobre usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, jakich nie wolno transportować w szablonowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Konsumenta w zagadnieniach powiązanych z formalnościami oraz dokumentacją. Uprzejmie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas oferty.


Jakie rzeczy przewozimy?


Przewozem kolosalnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy ogromne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce,
  • czołgi,
  • pociągi oraz dużo innych.
KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób wyczerpana! Tak ściśle mówiąc jesteśmy poradzić sobie z transportu nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, jak bardzo błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować. Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie w najwyższym stopniu dobraną do pragnień, gdyż naszym nadrzędnym celem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.


Kompleksowy wymiar naszych usług umieją docenić różni Kontrahenci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak oraz te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zamówienie traktujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo zezwala na na to obszerna wiedza oraz gigantyczne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy

Skontaktuj się z nami:7 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jesteśmy w stanie ukończyć każde powierzone nam zadanie. Mamy nieodzowny sprzęt, pojazdy, jak także fachowych robotników.


Co wchodzi w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty bądź też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju i bez kłopotu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.


Kiedy trasa przejazdu jest już określona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno transportować bez jej uzyskania. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i porządnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o ogromnych gabarytach, niezależnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeżeli chodzi o wartości naszej idealnej firmy, nie ma większej aniżeli zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam niezwykle miło, jeżeli dadzą nam Państwo okazję to udowodnić, rozpoczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i fachowi pracownicy zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów i będzie nam niesłychanie przyjemnie, jeżeli i Państwo będą chcieli przekonać się, że składane tu obietnice nie są tylko słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o naszym profesjonalizmie przez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej idealnej oferty oraz do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU