Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sulęcin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Krzeszyce, Lubniewice, Słońsk, Sulęcin, Torzym.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze potrzebuje uzyskania słusznej zgody. Prowadzona przez nas jednostka proponuje bardzo dobry transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, ale także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Firma ma współczesne pojazdy oraz fenomenalnej jakości sprzęt, jaki jest bardzo dobry i stosowny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w wypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo o wiele bardziej doświadczonych agentów niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej oferty. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać perfekcyjną obsługę, perfekcyjne stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono usatysfakcjonowanych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należałoby wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz wielkich gabarytów. W pierwszej kolejności należy je załadować, następnie zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, jakie gwarantują im szybki oraz w głównej mierze bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać wybitnie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów oraz prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:7 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się bardzo fachowo.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest niemało bardziej karkołomny aniżeli transport pospolitych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie normy zostały spełnione. To nasz zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie spóźniony, albowiem z racji tego, że tak idealnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich nienagannie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu dysponujemy w samej rzeczy szerokim zespołem fachowców, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, niemniej jednak także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Gwarantujemy fachowość i sumienność naszych pracobiorców. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU