Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Trzebnica - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma świadczy należyte usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno transportować w schematyczny sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Klienta we wszelkich formalnościach. Gorąco zapraszamy do poznania opisującej nas oferty.


Co przewozimy?


Transportem znacznych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy obszerne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne i budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce,
  • czołgi,
  • pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie możemy przetransportować nieomalże wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dostosowaną ofertą.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Toteż bez względu na to, w jaki sposób bardzo fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować. Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak szybko, jak to dopuszczalne oraz postaramy się, żeby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa i do perfekcji dopasowana.


Złożoność naszej propozycji usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej entuzjastycznie zarówno kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo zezwala na na to obszerna wiedza oraz ogromne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Jesteśmy w stanie urzeczywistnić jakiekolwiek powierzone nam zagadnienie. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem, niezbędnymi wehikułami i najlepszymi pracownikami.

Skontaktuj się z nami:3 + 1

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wkracza w skład naszych usług?


Proponujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy Klient powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty bądź szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi oferujemy na obszarze całego kraju oraz bez problemu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.


Kiedy trasa przejazdu jest już wyznaczona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie wolno bowiem przewozić bez ich uzyskania. W należącej do nas gestii leży także kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i dobrze go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o obszernych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeżeli chodzi o wartości naszej klarownej firmy, nie ma większej niż zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam wybitnie miło, jeśli dadzą nam Państwo możliwość to pokazać, rozpoczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa.POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie nierzadko są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo troskać o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!


Nasi wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy zadbają o ich stan na każdym etapie przewozu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w gruncie rzeczy znaczne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z naszych fachowych usług. Zapewniamy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU