Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Milicz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Cieszków, Krośnice, Milicz.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie prowadzonej przez nas firmy znajduje się specjalistyczny transport dużych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie wolno przewozić w szablonowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób kompleksowy – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Konsumenta w zagadnieniach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Zapraszamy do poznania naszej profesjonalnej oferty.


Co transportujemy?


Przewozem wielkich gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i mamy znaczące doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery,
  • czołgi,
  • pociągi oraz wiele innych.

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób wyczerpana! Właściwie możemy przewieźć niemal wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dobraną ofertą.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Wobec tego bez względu na to, jak niezmiernie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować. Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak błyskawicznie, jak to możliwe i postaramy się, by nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w największym stopniu kompleksowa i perfekcyjnie dopasowana.


Kompleksowość opisującej nas oferty usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej entuzjastycznie zarówno konsumenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem zezwala na na to obszerna wiedza oraz obszerne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest także wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Kontrahent. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi pojazdami oraz najlepszymi pracownikami.

Skontaktuj się z nami:10 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wkracza w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty lub niesprzyjające warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na terenie całej Polski oraz jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.


Kiedy trasa przewozu jest już uzgodniona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie można bowiem przewozić bez ich uzyskania. W naszej gestii leży również sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i przyzwoicie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć różnorodne ładunki o kolosalnych gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Jeżeli gra toczy się o wartości naszej idealnej firmy, nie ma większej aniżeli zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty lub ustępstwo w tym aspekcie. By to udowodnić z kolosalną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Konsumentów dotyczące bezpieczeństwa.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie nierzadko są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!


Nasi wykwalifikowani i kompetentni specjaliści zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, aby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w rzeczywistości istotne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie zostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej profesjonalnej oferty i do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU