Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wyszków - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Brańszczyk, Długosiodło, Rząśnik, Somianka, Wyszków, Zabrodzie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Prowadzona przez nas aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją i kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem faktycznie kochamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz stworzonym przez nas fachowym kierowcom, którzy zrobią wszystko, żeby bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się też wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie niezbędne do transportu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w odpowiednim czasie. Co więcej nasz zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych i budowlanych


Jednym z z reguły powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o znacznych gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, czy ciągniki. Poza maszynami, transportujemy również detale pociągów, śmigłowce oraz tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych oraz obiektów


Proponujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także budynków w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować stosowny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:6 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Kontrahenta, a następnie podchodzimy do kwestii logistycznych. Przeważnie niebezużyteczne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o właściwe zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić Kontrahent, staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w właściwie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć przejrzyste ceny i imponującą obsługę klienta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zgłosić się oczywiście do prowadzonej przez nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w takim razie do zapoznania się z naszą profesjonalną propozycją wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Aspekt naszych profesjonalnych usług jest newralgicznym szczegółem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym przewozem, ale zapewniamy również w należytej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz zachwycający sprzęt, który znajduje się w naszej dyspozycji gwarantuje fachowość w przewozie obszernych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU