Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jasło - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Jasło, Brzyska, Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Krempna, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Skołyszyn,Tarnowiec.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka od lat trudni się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zainteresować. Już dzisiaj uprzejmie zapraszamy do poznania obrębu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest wykwalifikowany transport niskopodwoziowy. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze detalami naszej oferty, jaka na milion procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych i specjalistycznych.


Nieraz Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz dużych i niezmiernie ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych bądź budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie zapewniają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi i posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.


Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami wolno również bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe lub morskie. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:5 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują szczegółowo trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też niekorzystnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wtedy sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, aby Konsument nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi związane z transportem domków holenderskich i nawet w rzeczywistości ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się w związku z tym liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niesłychanie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zapewnić naszym konsumentom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zapewnić w rzeczywistości poprawne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców i perfekcyjnych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU