Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Stargard - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Stargard, Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Suchań.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się szczególny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Opisującą nas jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zaciekawione są przewozem ogromnych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z kompletną propozycją należącej do nas firmy oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Żeby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma zapewnia swoim kontrahentom bardzo dobre usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą klarowną ofertę oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, ważne jest, aby współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Klienci mają niesłychanie wysokie wymagania oraz to nam się podoba, albowiem uwielbiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli także Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz specjalistyczny i pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo wybitnie nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Aby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy zdobyć zgodę. Prowadzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to właśnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:5 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie obszernych gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Klienta, a potem umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niesłychanie znaczącą kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W należącej do nas firmie wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej profesjonalnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny i profesjonalny portal floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przetransportować – my to przewozimy! W naszej jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie wymagane wiadomości. Troszczymy się o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU