Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo dolnośląskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo dolnośląskie.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie opisującej nas firmy znajduje się specjalistyczny transport dużych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno przewozić w stereotypowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Klienta w kwestiach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej profesjonalnej oferty.


Co przewozimy?


Przewozem znacznych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy wielkie doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne i budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób wyczerpana! Właściwie możemy przewieźć nieomalże wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dostosowaną ofertą. Wobec tego bez względu na to, jak niezwykle błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie najbardziej dobraną do potrzeb, bo naszym koronnym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Całościowy wymiar naszych profesjonalnych usług umieją docenić różni Konsumenci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zlecenie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo zezwala na na to obszerna wiedza oraz kolosalne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Jesteśmy w stanie urzeczywistnić jakiekolwiek powierzone nam zadanie. Posiadamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak także doświadczonych pracowników.


Co wchodzi w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty bądź też szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju oraz bez kłopotu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:7 + 10

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po ustaleniu trasy przewozu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem pomocnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno transportować bez jej uzyskania. W naszej gestii leży również sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o ogromnych gabarytach, niezależnie od rozmiarów i tonażu.


Jeżeli chodzi o wartości opisującej nas firmy, nie ma większej aniżeli zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia czy ustępstwo w tym aspekcie. Będzie nam wybitnie miło, jeśli dadzą nam Państwo szansę to pokazać, zaczynając o udzielenia całościowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie nierzadko są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i profesjonalni specjaliści zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług ściśle mówiąc duże grono Klientów, zatem nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie zostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej oferty i do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU