Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jelenia Góra - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba, Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, Stara Kamienica.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma od lat specjalizuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja winna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej sprawie Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaproponować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to zaufać nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest świetny transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam obowiązkiem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy więc do zaznajomienia się ze detalami naszej profesjonalnej oferty, która z pewnością Państwa nie zawiedzie, podobnie jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


Nasi Kontrahenci nadzwyczaj nieraz wypatrują możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych i budowlanych, które są ciężki i mają gigantyczne rozmiary. Dysponujemy pojazdami, które zapewniają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie.Niezależnie od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się kolosalnymi zamówieniami firmowymi i posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.


Skontaktuj się z nami:7 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich.


W ramach naszych usług można przetransportować różnorodnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub ewentualnie nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wtenczas sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Konsument nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Zatrudniając robotników z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą, stworzona przez nas firma dokłada wszystkich starań, żeby zapewnić klientom najlepszą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Wobec tego wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, lecz także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować stworzonym przez nas klientom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zagwarantować w rzeczywistości właściwe rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych robotników i najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU