Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ostrów Mazowiecka - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ostrów Mazowiecka, Andrzejewo, Boguty-Pianki, Brok, Małkinia Górna, Nur, Stary Lubotyń, Szulborze Wielkie, Wąsewo, Zaręby Kościelne.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma trudni się fachowym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy zawodowcami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i dużo więcej. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz naszym profesjonalnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam można pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Na dodatek stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz przemysłowych


Niesłychanie nieraz zajmujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, czy jachty. Poza maszynami, przewozimy też elementy pociągów, helikoptery i tanki. Nasi Kontrahenci to zarówno osoby prywatne, jak także firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych szczegółów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować słuszny pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:7 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Kontrahenta, a potem podchodzimy do spraw logistycznych. Nieodzowne jest należyte zaplanowanie trasy przewozu, a potem pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których musi dopełnić Klient, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli pragnie się posiadać bezdyskusyjną pewność, że przewóz odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w właściwie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać klarowne ceny i świetną obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do naszej klarownej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy wobec tego do zapoznania się z naszą klarowną ofertą wszystkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Aspekt naszych usług jest newralgicznym elementem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, jakkolwiek gwarantujemy również w porządnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to eksperci, którym wolno zaufać!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz pierwszorzędny sprzęt, jaki znajduje się w prowadzonej przez nas dyspozycji zapewnia profesjonalizm w przewozie obszernych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU