Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sławno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Darłowo, Sławno, Darłowo, Malechowo, Postomino, Sławno.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o ogromnych gabarytach. Należącą do nas firmę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, jakie zainteresowane są przewozem kolosalnych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, aby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Żeby przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Wyłącznie w ten sposób można zagwarantować pewną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim klientom bardzo dobre usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą przejrzystą propozycję i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, ważne jest, aby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet w najwyższym stopniu wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeśli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, bez względu od rodzaju załadunku. Dysponujemy albowiem wybitnie nowoczesnym ekwipunkiem, który umożliwia nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W naszej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie można osobiście transportować, bo potrzebne jest pozyskanie właściwej zgody. Nasza jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:8 + 3

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie ogromnych gabarytów rozmaitego typu. Ładunek odbieramy od Konsumenta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezwykle ważną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Natomiast wydajny i kompetentny serwis floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przetransportować – my to transportujemy! W naszej idealnej jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych atutów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie niezbędne wiadomości. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU