Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sławno, Darłowo - powiat sławieński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Darłowo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze wymaga zdobycia odpowiedniej zgody. Nasza firma proponuje wykwalifikowany przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, niemniej jednak także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma ma współczesne pojazdy i zachwycającej jakości sprzęt, który jest profesjonalny i właściwy do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie znajdą Państwo bardziej kompetentnych przedstawicieli niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby zdobyć zachwycającą obsługę, doskonałe stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy gigantyczne grono zaspokojonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz znacznych gabarytów. W pierwszej kolejności wypada je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi zawodowcy korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać bardzo powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:9 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane i przemysłowe, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się niezwykle profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej karkołomny niż przewóz pospolitych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Odpowiednio znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności zarządzamy w istocie gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, ale też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU