Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Krotoszyn - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Sulmierzyce, Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Rozdrażew, Zduny.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Prowadzona przez nas działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co sprawia, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności związanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy zawodowcami, jeśli chodzi o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz wiele więcej. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz naszym fachowym kierowcom, którzy zrobią wszystko, aby bezpiecznie oraz kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Ukontentowanie naszych Kontrahentów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Prócz tego nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych i budowlanych


Jednym z w większości wypadków powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o dużych gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub jachty. Poza maszynami, transportujemy też elementy pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Kontrahenci to zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Transport ciężki konstrukcji stalowych oraz obiektów


Proponujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak też budynków w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować słuszny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:0 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi przewozu


Zajmujemy się transportem ładunku o wielkich gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Kontrahenta, a po pewnym czasie podchodzimy do zagadnień logistycznych. Najczęściej potrzebne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, aby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Warto zwrócić się do naszych ekspertów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, żeby mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w w rzeczywistości atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby zdobyć przejrzyste ceny oraz idealną obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zgłosić się oczywiście do naszej idealnej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w takim razie do zapoznania się z należącą do nas ofertą wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Zakres naszych profesjonalnych usług jest kluczowym szczegółem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, lecz gwarantujemy też w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to eksperci, którym można zaufać!


Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym oprzyrządowaniom, jesteśmy w stanie zapewnić obeznany przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU