Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Biłgoraj - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Biłgoraj, Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol, Turobin.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu oferujemy doświadczony transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o kolosalnych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z fenomenalnej klasy pojazdów i dzisiejszych maszyn w trakcie realizacji transportu specjalnego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracobiorców, którzy bezbłędnie znają się na swojej pracy oraz sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty prowadzonej przez nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest całkowicie kompleksowy oraz idealny, ponieważ dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, aby bronić powierzony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń nadmiernie małych bądź za kolosalnych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne i krajowe przepisy, więc mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zatroszczymy się o wszelkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty niezbędne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do rozległych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią także odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące należącej do nas oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z naszej strony.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza firma proponuje transport różnorodnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Klienta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, aby wykonywać je najprędzej, jak to jedynie możliwe.

Skontaktuj się z nami:5 + 1

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Konsument. Sami specjalizujemy się pełną logistyką i organizujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Nasza idealna jednostka występuje też o wszelkie wymagane zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego oprzyrządowania – lecz nie posiadają do tego celu wyśmienitego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich transportach, jak naturalnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie jedynie wspomóc odkryć pierwszorzędny transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale oczywiście zrealizować całe zlecenie: idealnie, fachowo, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając naszym Klientom i dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w niesłychanie interesującej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, powiązanych z naszą profesjonalną ofertą – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w rzeczy samej ciężkich ładunków – najlepiej zrobić to z nami oraz nie troskać się o nic!


Ciepło zachęcamy do poznania prowadzonej przez nas całej oferty przewozu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni wprawni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Najlepsze ceny na rynku są u nas gwarantowane. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU