Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tuchola - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice, Tuchola.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ofercie znajduje się szczególny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak także osób prywatnych, jakie zaciekawione są przewozem ogromnych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Spedycje o obszernej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, żądają dokładnego planowania. Jedynie w ten sposób można zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim kontrahentom optymalne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na opisującą nas ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o detale, istotne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeśli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, obojętnie od typu załadunku. Dysponujemy albowiem bardzo nowoczesnym ekwipunkiem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego typu gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno osobiście transportować, albowiem konieczne jest pozyskanie należytej zgody. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:8 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie wielkich gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Ogromnie istotną kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub także ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, jakie pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i doświadczony serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przetransportować – my to przewozimy! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy perfekcyjne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych pozytywów należy też bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Następnie, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niezbędne wiadomości. Troszczymy się o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU