Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bydgoszcz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bydgoszcz Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Sicienko, Solec Kujawski.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!Rzeczy wielkogabarytowe należy transportować w specjalistyczny sposób. Stworzona przez nas firma trudni się kompetentnym przewozem wszystkich ładunków ponadgabarytowych, razem z załadunkiem i ich rozładunkiem. Aspekt naszych profesjonalnych usług obejmuje obszar całej Polski. Bogate doświadczenie powoduje, że z łatwością zajmujemy się organizacją transportu wszelkich ładunków. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracobiorców, którzy niezwykle dokładnie przystępują do powierzanych im zadań. Przy użyciu profesjonalnych sprzętów realizują transport ponadgabarytowy na najważniejszym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy oraz do skorzystania z naszych usług.


Gdybyśmy mieli wymienić nasze mocne strony, na pewno znalazłaby się wśród nich kompleksowa oferta i doświadczenie stworzonego przez nas zespołu. Wykwalifikowani kierowcy pojazdów dostosowanych do transportu wielkogabarytowego, jacy przeszli szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz obsługi, wprawnie obsługują naszą najlepszą flotę. To oczywiście tak potrafimy zapewnić stworzonym przez nas Konsumentom jakość obsługi transportu na wysokim poziomie, razem z pewnością co do bezpieczeństwa przewożonego ładunku. Wszyscy nasi kierowcy są ukierunkowani na odpowiednie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Pilnujemy, aby każdy protokół, lub przepisy bezpieczeństwa były przez naszych pracowników bezkompromisowo przestrzegane.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Na życzenie Klienta proponujemy nie tylko transport, jednak oraz załadunek i rozładunek. Zabieramy ciężki ładunek z określonej lokalizacji i odwozimy we wskazane miejsce – na czas! Jeżeli chcą Państwo ułatwić sobie zadanie uporania się z takim ponadgabarytowym ładunkiem – jesteśmy do dyspozycji! Należałoby dowiedzieć się więcej na temat naszych profesjonalnych usług, a najlepiej powierzyć nam jedno z zadań transportowych na początek, abyśmy mogli się wykazać.


Wszechstronne usługi transportu specjalistycznego


Dużych gabarytów nie wolno przewozić w stworzonym przez nas kraju samodzielnie, bez zdobycia niezbędnych zgód oraz spełnienia określonych warunków. My wszystkie formalności dokonujemy sami, by nasz Konsument nie musiał trwonić na nie czasu. Przejmujemy ładunek od Konsumenta, a następnie organizujemy całą logistykę oraz niezmiernie od początku do końca planujemy trasę. Uwzględniamy przy tym dogłębny rozmiar oraz gabaryty ładunku, warunki pogodowe i ewentualne remonty drogowe. Na koniec wnioskujemy o potrzebne do transportu zgody i kupujemy ubezpieczenie. Ładunek rozładowujemy w miejscu wskazanym przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:5 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza idealna firma profesjonalne transportuje różne przedmioty o gigantycznych gabarytach. Są to w większości wypadków stalowe detale konstrukcyjne, jednak też duże konstrukcje budownicze i przemysłowe, detale pociągów, śmigłowce, czołgi, czy domki holenderskie i kontenery. Każde zlecenie organizujemy kompleksowo i specjalizujemy się jego realizacją indywidualnie.


Transport ładunków ponadgabarytowych w stworzonym przez nas wykonaniu – bez względu na to, czy chodzi o ładunek mniejszy, czy większy- to profesjonalny sposób na wysłanie rzeczowego przedmiotu we wskazane miejsce, w każdym calu bez stresu. Każdy realizowany przez nas transport przesyłek o niestandardowym gabarycie jest realizowany bez komplikacji, bo absorbują się nim wyszkoleni eksperci. Jeśli poszukują Państwo niezawodnych usług transportowych, jakie mają wszelkie opcje, jakich wolno potrzebować, aby dostarczyć swój ładunek do miejsca docelowego na czas i nienaruszone – nie ma poprawniejszego wyboru niż stworzona przez nas firma!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasza rozległa flota odpowiada na wszelkie potrzeby transportu – w sposób znakomity oraz kompleksowy. Realizujemy transporty wieklkogabarytowe, zarówno regionalne, jak oraz dalekobieżne. Jest to sekret tego, w jaki sposób uzyskujemy najważniejszy poziom wydajności: przykładamy szczególną uwagę do szczegółów i zawsze dopasowujemy rozwiązanie do indywidualnych potrzeb transportowych naszych konsumentów. To takie podejście zezwala nam szczycić się tytułem jednej z najbardziej niezawodnych firm transportowych w tym rejonie, jak oraz całym kraju.


Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą kompletną propozycją usług transportowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług przewozu wyjątkowego. Oferujemy fenomenalne warunki cenowe. Zachęcamy do skorzystania z opisującej nas oferty.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU