Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Solec Kujawski - powiat bydgoski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Solec Kujawski.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas ofertą oraz do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej potrzebujących w tej sprawie Kontrahentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest obeznany transport niskopodwoziowy. Prezentowane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się ze detalami opisującej nas oferty, jaka na milion procent Państwa nie zawiedzie, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalistycznych.


Niejednokrotnie Klienci zwracają się do nas z prośbą o przewóz dużych oraz wybitnie ciężkich maszyn przemysłowych czy też budowniczych. Posiadamy dobre pojazdy, dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zlecenia. Bez względu od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się ogromnymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:6 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług można przetransportować rozmaitego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy absorbują się zleceniem całościowo. Na początek, planują od początku do końca trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też niewartościowych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o potrzebne do transportu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – też kwestią ubezpieczenia ładunku.


Zatrudniając robotników z dużym doświadczeniem i zdają sobie sprawę z tego, nasza firma dokłada wszelkich starań, żeby zagwarantować kontrahentom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się wobec tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To bardzo ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zapewnić stworzonym przez nas konsumentom perfekcyjne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić właściwie poprawne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz perfekcyjnych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU