Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Namysłów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Domaszowice, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ogromnej ofercie opisującej nas firmy znajduje się profesjonalny transport dużych gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie można przemieszczać w standardowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Konsumenta we wszystkich formalnościach. Gorąco zapraszamy do poznania opisującej nas oferty.


Jakie rzeczy transportujemy?


Przewozem wielkich gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy wielkie doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i dużo innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób wyczerpana! Tak naprawdę jesteśmy poradzić sobie z transportem niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, jak wybitnie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w największym stopniu zaadaptowaną do wymogów, bo naszym nadrzędnym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.


Kompleksowość opisującej nas propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej entuzjastycznie zarówno klienci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Takie podejście do tego upraszcza nam bogata wiedza i doświadczenie, jakie mamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest także wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Klient. Mamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak też kompetentnych pracowników.


Co wchodzi w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty czy też szkodliwe warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na terenie całej Polski oraz jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:2 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przejazdu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem wartościowych zgód. Wielkich gabarytów nie wolno bo transportować bez ich zdobycia. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o ogromnych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli gra toczy się o wartości naszej idealnej firmy, nie ma większej niż zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty lub kompromis w tym aspekcie. Będzie nam wybitnie przyjemnie, jeśli dadzą nam Państwo szansę to udowodnić, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo niepokoić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie przewozu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w zasadzie spore grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o naszym profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej oferty i do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU