Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wieluń - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Biała, Czarnożyły, Konopnica, Mokrsko, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin, Wieluń, Wierzchlas.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc przewozić ładunki o kolosalnych gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje idealny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zarządzamy dobrym ekwipunkiem oraz najlepszej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy i wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej niezawodny wybór w przypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeżeli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w rzeczy samej ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi agenci są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać zdumiewającą obsługę, wyśmienite stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w opisującej nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy szerokie grono usatysfakcjonowanych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o ogromnych gabarytach. Najpierw należy je załadować, po pewnym czasie zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, by zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasami niezwykle mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:3 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Nasza idealna firma specjalizuje się w transportowaniu wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budownicze i przemysłowe, kontenery, czołgi oraz wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się wybitnie profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem niż sztampowy przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie wzorce zostały spełnione. To skonstruowany przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady czy też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bo z racji tego, że tak perfekcyjnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich doskonale przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu zarządzamy w rzeczy samej gigantycznym zespołem zawodowców, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, ale też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Zapewniamy fachowość oraz sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU