Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Hrubieszów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Hrubieszów, Mircze, Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy idealny przewóz niskopodwoziowy różnych ładunków o sporych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z oszałamiającej klasy pojazdów oraz dzisiejszych dużych konstrukcji w czasie realizacji transportu wyjątkowego. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszelkie zlecenia oraz posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak również wiedzę oraz doświadczenie. Przeprowadzamy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z opisującą nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z propozycji prowadzonej przez nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest absolutnie kompleksowy i idealny, albowiem dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep perfekcyjnych na rynku, by chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zbyt małych bądź za wielkich – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne i krajowe przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pewność, że zatroszczymy się o wszystkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do dużych ciężarów i strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące opisującej nas oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak wyłącznie to możliwe.


Transport specjalistyczny wszystkich ładunków.


Nasza firma proponuje przewóz rozmaitego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Konsumenta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, aby wykonywać je najszybciej, jak to jedynie dopuszczalne.

Skontaktuj się z nami:6 + 9

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Kontrahent. Prowadzona przez nas jednostka ma dział logistyczny, jaki samodzielnie specjalizuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas firma występuje też o wszelkie niezbędne zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, kiedy w grę wstępuje ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak naturalnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie jedynie wspomóc odnaleźć najlepszy transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednak oczywiście zrealizować całe zlecenie: idealnie, profesjonalnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją zdają sobie sprawę z tego, też jeżeli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co więcej, wszystko to jest w niesłychanie atrakcyjnej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie dowolnych akcesoryjnych pytań, powiązanych z należącą do nas propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wyszukują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można prawidłowiej trafić niż właśnie na naszych fachowych specjalistów!


Serdecznie zachęcamy do poznania naszej całej oferty transportu ładunków ponadgabarytowych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i pełen profesjonalizm. Bardzo dobre ceny na rynku są u nas gwarantowane. Gorąco zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU