Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Giżycko - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Giżycko, Kruklanki, Miłki, Ryn, Wydminy.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki transport oraz mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Kooperujemy również z osobami prywatnymi, jak także jednostkami, jakie powierzają nam własne ładunki o wielkich gabarytach. Organizowany przez nas przewóz specjalistyczny jest zawsze kompetentnie zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. Rozporządzamy najlepszym oprzyrządowaniem oraz dzisiejszymi pojazdami, dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana kadra zajmuje się pełną logistyką oraz dopełnia wszystkich formalności w imieniu Konsumenta.


Szukają Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Sukces każdego zlecenia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru doświadczonej oraz renomowanej firmy. Właśnie taką firmą jest stworzona przez nas, a nasze szczególne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to sporo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, jakkolwiek i wysoką jakość usług.


Nasza chęć do działania przekłada się na możliwość podjęcia się adekwatnie każdego transportu. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep oraz dodatkowych pojazdów do obsługi przyczepy – odpowiednio o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Niezależnie od wielkości oraz wagi, nasza prestiżowa firma poradzi sobie z każdym zadaniem! Posiadamy profesjonalne doświadczenie i wiedzę na temat szczególnego transportu potrzebnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Trudnimy się przewozem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowniczych,
  • części stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić każde zamówienie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy słuszny sprzęt oraz realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:2 + 7

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasz dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Konieczne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy skład naszych pracobiorców, którzy zabezpieczają całą trasę.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy wolno posiadać pewność, że mamy wszystko pod kontrolą oraz troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują jedynie moment, a z pewnością pomogą zapewnić właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, kiedy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje niekonwencjonalne wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz zapytania o szczegóły. Warto nas powiadomić o swoich zaleceniach, lub wyjątkowych prośbach – na milion procent będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Duże oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby dużym wyzwaniem, ale nie będą dla naszych fachowych kierowców. Jakakolwiek pomoc, którą może zaoferować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w niezwykle interesującej cenie.


W należącej do nas gestii zostaje także dopełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na transport specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, albowiem sami zajmujemy się wszelkimi zagadnieniami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU