Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo świętokrzyskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo świętokrzyskie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!Od dłuższego czasu oferujemy kompetentny transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków o wielkich gabarytach – zajmujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych maszyn oraz pojazdów. Angażujemy wykwalifikowanych pracobiorców, którzy doskonale znają się na własnej pracy oraz sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Prowadzona przez nas propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z naszą ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z propozycji należącej do nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych sprzętów sprawia, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla wymogów transportowych o zakresie wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep perfekcyjnych na rynku, aby bronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo dużym zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy lokalne oraz lokalne przepisy, wobec tego mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zadbamy o wszystkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy sprzęt do przenoszenia do obszernych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na pokaźniejsze odległości. Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej profesjonalnej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak prędko, jak jedynie to możliwe.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza jednostka oferuje usługi transportowe różnorodnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i dla przemysłu.
  • pociągów, śmigłowców oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Kontrahenta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najprędzej, jak to wyłącznie możliwe.

Skontaktuj się z nami:6 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie transportu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zminimalizować ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Nasza jednostka posiada dział logistyczny, który samodzielnie specjalizuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy też szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Nasza idealna firma występuje także o wszelkie potrzebne zezwolenia, by transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnych usług transportowych, gdy w grę wchodzi ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie jedynie pomóc odnaleźć perfekcyjny transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jakkolwiek naturalnie wykonać całe zlecenie: idealnie, profesjonalnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę


NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU