Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Strzelce Opolskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ogromnej ofercie prowadzonej przez nas firmy znajduje się profesjonalny transport nietypowych gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie można wozić w schematyczny sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Klienta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Przewozem kolosalnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i mamy znaczące doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Tak w samej rzeczy jesteśmy poradzić sobie z transportem niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki zostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, w jaki sposób niezwykle błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak ekspresowo, jak to dopuszczalne oraz postaramy się, by nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa oraz idealnie dopasowana.


Całościowy wymiar naszych usług umieją uznać różni Kontrahenci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak oraz te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zamówienie traktujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Takie podejście na dodatek upraszcza nam bogata wiedza oraz doświadczenie, jakie posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Kontrahent. Mamy konieczny sprzęt, pojazdy, jak także kompetentnych pracowników.


Co wstępuje w skład naszych profesjonalnych usług?


Oferujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty bądź szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na terenie całego kraju i bez kłopotu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:0 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa tranzytu jest już uzgodniona, wtedy zajmujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie można bo transportować bez ich uzyskania. Zajmujemy się również sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i prawidłowo go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o dużych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas jednoznacznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia lub ustępstwo w tym aspekcie. By to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie częstokroć są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo troskać o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy zadbają o ich stan na każdym etapie przewozu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w istocie spore grono Klientów, zatem nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU