Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kętrzyn - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kętrzyn, Barciany, Kętrzyn, Korsze, Reszel, Srokowo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz oraz mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, które powierzają nam swoje ładunki o ogromnych gabarytach. Planowany przez nas przewóz specjalistyczny jest zawsze kompetentnie zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. To właśnie dzięki nowoczesnym oprzyrządowaniom i maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie sfinalizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra trudni się całą logistyką oraz dopełnia wszystkich formalności w imieniu Klienta.


Czy pragną Państwo przewieźć kłopotliwy sprzęt bądź ciężki materiał, o niestereotypowym gabarycie? Sukces każdego zamówienia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru doświadczonej oraz prestiżowej firmy. Oczywiście taką firmą jest nasza, a nasze specjalistyczne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, ale oraz wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę nieomalże każdego zlecenia. Niektóre projekty przewozu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep oraz pobocznych pojazdów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Posiadamy dobre doświadczenie oraz wiedzę na temat specjalistycznego transportu potrzebnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co wozimy dla naszych Kontrahentów?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowlanych,
  • części stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Prowadzona przez nas jednostka bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy właściwy sprzęt i realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:1 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się zagadnieniami logistycznymi, żeby zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę przewozu. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Czasami w akcji przewozu ogromnych gabarytów bierze udział cały skład robotników, jacy dbają o bezpieczeństwo ładunku oraz innych osób znajdujących się na trasie.


Powierzając nam transport wielkogabarytowy można mieć pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą oraz dbamy o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują wyłącznie moment, a z pewnością pomogą zapewnić właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, kiedy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne nieumowne wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy też Państwa do zadawania pytań. Warto nas zawiadomić o własnych zaleceniach, lub specjalnych prośbach – z pewnością będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo do granic możliwości zadowoleni z powierzenia naturalnie nam sprawy przewozu ponadgabarytowego. Gigantyczne oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby gigantycznym wyzwaniem, jakkolwiek nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Jakakolwiek pomoc, jaką może zaoferować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w nadzwyczaj interesującej cenie.


W należącej do nas gestii zostaje także dopełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na transport specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Klient nie musi się niczym niepokoić, bo sami zajmujemy się wszystkimi kwestiami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU