Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pruszków - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Pruszków, Piastów, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma świadczy profesjonalne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno wozić w schematyczny sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Kontrahenta w zagadnieniach połączonych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy transportujemy?


Przewozem gigantycznych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz posiadamy znaczące doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:


  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i dużo innych.

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób wyczerpana! Tak w istocie jesteśmy poradzić sobie z przewozu nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki zostanie powierzony w nasze ręce. Toteż bez względu na to, w jaki sposób niezmiernie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie w najwyższym stopniu dobraną do wymogów, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Kompleksowość prowadzonej przez nas oferty usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej ochoczo zarówno konsumenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Takie podejście dodatkowo upraszcza nam bogata wiedza oraz doświadczenie, które posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest także najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek powierzone nam zadanie. Mamy konieczny sprzęt, pojazdy, jak też doświadczonych pracowników.


Co wchodzi w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Klient powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty lub też niesprzyjające warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na obszarze całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:1 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po ustaleniu trasy przewozu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem potrzebnych zgód. Wielkich gabarytów nie można bowiem przewozić bez ich zdobycia. W naszej gestii leży również sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i prawidłowo go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o dużych gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas bezdyskusyjnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam bardzo przyjemnie, jeżeli dadzą nam Państwo okazję to udowodnić, rozpoczynając o udzielenia całościowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie raz za razem są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo martwić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w rzeczy samej spore grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania należącej do nas oferty i do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU