Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Brwinów - powiat pruszkowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Brwinów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze wymaga uzyskania stosownej zgody. Prowadzona przez nas jednostka oferuje świetny przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, ale również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz oszałamiającej jakości sprzęt, który jest idealny oraz słuszny do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o transport ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie i nasza oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet w istocie ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych agentów niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać wspaniałą obsługę, świetne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy kolosalne grono zaspokojonych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz znacznych gabarytów. Najpierw należy je załadować, po pewnym czasie zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, jakie gwarantują im prędki i w głównej mierze bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezmiernie powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:7 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znaczących gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki oraz wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego rzetelne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest niemało bardziej skomplikowany aniżeli przewóz pospolitych ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na oszacowanie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak bez zarzutu znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich bez zarzutu dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności dysponujemy faktycznie gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU