Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ełk - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ełk, Kalinowo, Prostki, Stare Juchy.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka od wielu lat specjalizuje się w tej dyscyplinie przewozu oraz może pochwalić się wieloma sukcesami. Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, jakie powierzają nam własne ładunki o gigantycznych gabarytach. Starannie planujemy każdy transport oraz przygotujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem oraz nowoczesnymi pojazdami, dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych dyspozycji. Wykwalifikowana załoga zajmuje się całą logistyką i dopełnia wszystkich formalności w imieniu Klienta.


Wypatrują Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Sukces każdego zamówienia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru fachowej oraz renomowanej firmy. Oczywiście taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze specjalistyczne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to dużo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jednak oraz najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę nieomalże każdego zamówienia. Co poniektóre projekty przewozu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep oraz dodatkowych pojazdów do obsługi przyczepy – przyzwoicie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Mamy należyte doświadczenie i wiedzę na temat wyjątkowego transportu przydatnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


Szeroko pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Trudnimy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowniczych,
  • części stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić każde zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy dobry sprzęt oraz realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasi pracobiorcy zajmują się sprawami logistycznymi, żeby zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę przewozu. Potrzebne jest uwzględnienie wielu rozmaitych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Nieraz w akcji przewozu kolosalnych gabarytów bierze udział cały zespół robotników, jacy dbają o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie nieskomplikowany – nam należałoby uwierzyć, dbamy o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują tylko moment, a z pewnością wspomogą zagwarantować właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Jest to szczególnie istotne w przypadku przesyłek wiekogabarytowych, ponieważ jak wiadomo mamy do czynienia z transportem niekonwencjonalnym i bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej kwestii zachęcamy również Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas zawiadomić o swoich zaleceniach, lub szczególnych prośbach – z pewnością będziemy mieć je na uwadze i zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości zadowoleni z powierzenia naturalnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Obszerne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby okazałym wyzwaniem, niemniej jednak nie będą dla naszych doświadczonych kierowców. Każda pomoc, którą może zaoferować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w nadzwyczaj atrakcyjnej cenie.


W należącej do nas gestii zostaje także uzupełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na transport specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Konsument nie musi się niczym niepokoić, bowiem sami zajmujemy się wszystkimi zagadnieniami. Gorąco polecamy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU