Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Myślibórz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Barlinek, Boleszkowice, Dębno, Myślibórz, Nowogródek Pomorski.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ofercie znajduje się szczególny transport ładunków wielkogabarytowych. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając jednostkom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z kompletną ofertą należącej do nas firmy oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Aby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim kontrahentom perfekcyjne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą ofertę i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o detale, istotne jest, by współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Klienci mają nadzwyczaj wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, albowiem ubóstwiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od typu załadunku. Dysponujemy bo wybitnie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki umożliwia nam przewożenie różnorodnego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie przewozić, albowiem potrzebne jest pozyskanie należytej zgody. Stworzona przez nas firma kompleksowo realizuje własne usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:0 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie ogromnych gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Kontrahenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezmiernie istotną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Tudzież wydajny i wykwalifikowany portal internetowy floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przewieźć – my to przewozimy! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one prowadzoną przez nas własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy perfekcyjne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych atutów należy też bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie niezbędne informacje. Troszczymy się o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU