Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lublin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Lublin, Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Witamy Państwa na stronie oferty firmy, która od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu i realizacji specjalnego transportu niskopodwoziowego (tranzyt dużych konstrukcji budowlanych i budowlanych). Oferujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, które powierzają nam swoje ładunki o ogromnych gabarytach. Organizowany przez nas transport specjalistyczny jest zawsze profesjonalnie zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem oraz dzisiejszymi pojazdami, dzięki jakim nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych dyspozycji. Wykwalifikowana kadra trudni się kompletną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Czy pragną Państwo przewieźć kłopotliwy sprzęt czy też ciężki ładunek, o nierutynowym gabarycie? To, jaka firma pozostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na ostateczny sukces bądź niepowodzenie pełnej przesyłki. Właśnie taką jednostką jest nasza, a nasze szczególne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to niemało więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, niemniej jednak i najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę niemal każdego zlecenia. Niektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep oraz akcesoryjnych wehikułów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę na temat wyjątkowego transportu potrzebnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Co wozimy dla naszych Klientów?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Trudnimy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu i budowlanych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • czołgów, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Stworzona przez nas jednostka bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy dobry sprzęt i realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:0 + 7

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracobiorcy zajmują się sprawami logistycznymi, aby zaplanować najbezpieczniejszą i najłatwiejszą trasę przewozu. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu rozmaitych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy zespół naszych pracowników, którzy zabezpieczają całą trasę.


Powierzając nam transport wielkogabarytowy wolno mieć pewność, że mamy wszystko pod kontrolą i troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością wspomogą zapewnić właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, kiedy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne nieumowne wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami i pytania o szczegóły. Warto nas poinformować o swoich zaleceniach, czy wyjątkowych prośbach – z pewnością będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, żeby byli Państwo do granic możliwości zadowoleni z powierzenia oczywiście nam sprawy przewozu ponadgabarytowego. Obszerne i i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby wielkim wyzwaniem, jednakowoż nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Każda pomoc, jaką może zaproponować Państwu stworzony przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w wybitnie interesującej cenie.


Firma zajmuje się również wszelkimi formalnościami, jak nieodzowne do uzyskania zgody na transport ogromnych gabarytów, lub kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, bo sami specjalizujemy się wszelkimi kwestiami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU