Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bełżyce - powiat lubelski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Bełżyce.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze żąda uzyskania stosownej zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje świetny przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Zarządzamy słusznym ekwipunkiem oraz najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o transport ładunków o nietypowym gabarycie i nasza oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej kompetentnych przedstawicieli niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć znakomitą obsługę, perfekcyjne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy gigantyczne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o ogromnych gabarytach. Najpierw trzeba je załadować, potem zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Pracownicy naszej firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, które gwarantują im szybki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezmiernie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:9 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Stworzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budownicze i specjalistyczne, kontenery, czołgi oraz wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niezwykle profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej karkołomny aniżeli przewóz szablonowych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Dobrze znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy de facto gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, lecz też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość i sumienność naszych pracowników. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU