Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jarocin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Jaraczewo, Jarocin, Kotlin, Żerków.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Stworzona przez nas działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem znanym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Kontrahenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i kontaktu.


Jesteśmy ekspertami, jeśli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w istocie uwielbiamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj naszym fachowym kierowcom, jacy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się także wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie niebezużyteczne do przewozu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Ponadto skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i przemysłowych


Niesłychanie nieraz zajmujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub jachty. Poza maszynami, przewozimy również elementy pociągów, śmigłowce i czołgi. Nasi Konsumenci to zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Transport ciężki konstrukcji stalowych oraz budynków


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:4 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi przewozu


Absorbujemy się przewozem ładunku o wielkich gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Konsumenta, a później przystępujemy do spraw logistycznych. Nieodzowne jest właściwe zaplanowanie trasy przejazdu, a w następnej kolejności pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, by Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli chce się posiadać bezdyskusyjną pewność, że transport odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w ściśle mówiąc atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby zdobyć klarowne ceny oraz idealną obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się oczywiście do prowadzonej przez nas korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą wszelkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Zakres naszych profesjonalnych usług jest nadrzędnym detalem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, jakkolwiek zapewniamy również w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to zawodowcy, którym można zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym ekwipunkom, jesteśmy w stanie zagwarantować idealny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU