Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Janów Lubelski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Batorz, Chrzanów, Dzwola, Godziszów, Janów Lubelski, Modliborzyce, Potok Wielki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób wykwalifikowany specjalizujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym rozmaitych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Korzystamy z doskonałej klasy pojazdów oraz nowoczesnych maszyn w trakcie realizacji transportu wyjątkowego. Angażujemy wykwalifikowanych pracobiorców, jacy bezbłędnie znają się na swojej pracy oraz rzetelnie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Prowadzona przez nas propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty opisującej nas firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych urządzeń sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem dla potrzeb transportowych o zakresie wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep najlepszych na rynku, aby chronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zbyt małych czy też za sporych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy lokalne oraz lokalne przepisy, w związku z tym mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zadbamy o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty niezbędne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do znacznych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące prowadzonej przez nas oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak jedynie to możliwe.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza jednostka proponuje przewóz różnorodnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa oraz przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, by wykonywać je najprędzej, jak to tylko możliwe.

Skontaktuj się z nami:4 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Konsument. Sami zajmujemy się całą logistyką oraz organizujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Nasza firma występuje również o wszelkie potrzebne zezwolenia, by transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, kiedy w grę wkracza ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie tylko wspomóc znaleźć najlepszy transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale naturalnie zrealizować całe zlecenie: perfekcyjnie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając naszym Klientom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w wybitnie atrakcyjnej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie dowolnych pobocznych pytań, powiązanych z naszą propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport właściwie ciężkich ładunków – najprawidłowiej zrobić to z nami i nie niepokoić się o nic!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z należącą do nas bogatą propozycją transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni obeznani, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Zapewniamy również konkurencyjność naszych cen. Gorąco zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU