Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zduńska Wola - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Zduńska Wola, Szadek, Zapolice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze wymaga zdobycia stosownej zgody. Prowadzona przez nas jednostka oferuje bardzo dobry transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dysponujemy słusznym ekwipunkiem i najlepszej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej kompetentnych agentów aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć świetną obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w prowadzonej przez nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy szerokie grono usatysfakcjonowanych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Warto wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz znacznych gabarytów. W pierwszej kolejności wypada je załadować, następnie zaplanować detalicznie trasę przewozu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, by zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest niekiedy bardzo mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:0 + 3

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Stworzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budowlane i specjalistyczne, kontenery, czołgi i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się bardzo kompetentnie.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem niż pospolity przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To skonstruowany przez nas zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak nienagannie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich bezbłędnie przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu dysponujemy faktycznie szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, niemniej jednak także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najwyższej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość i sumienność naszych robotników. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU