Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sanok - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Sanok, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok, Tyrawa Wołoska, Zagórz, Zarszyn.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja winna Państwa zaciekawić. Już dzisiaj uprzejmie zapraszamy do poznania zakresu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu potrzebujących w tej sprawie Kontrahentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest doświadczony transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam obowiązkiem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze detalami prowadzonej przez nas oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy maszyn przemysłowych i specjalnych.


Nasi Kontrahenci niezwykle w wielu przypadkach szukają możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych i budowlanych, które są ciężki oraz mają wielkie rozmiary. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zamówienia. Bez względu od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się dużymi zleceniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami wolno również bez problemu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe lub morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:4 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dogłębnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wtedy sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – również sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi związane z transportem domków holenderskich i nawet w rzeczywistości ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i fachowych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się w następstwie tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zagwarantować naszym kontrahentom najlepsze rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W efekcie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w rzeczywistości kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych robotników oraz perfekcyjnych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU