Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wrocław - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Wrocław, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Sobótka, Siechnice, Żórawina.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta winna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas propozycją oraz do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy zajmującej się transportem różnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w odpowiednim położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej kwestii Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaproponować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę ufności oraz pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w zleconym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest wykwalifikowany transport niskopodwoziowy. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami opisującej nas oferty, jaka na milion procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalistycznych.


Niejednokrotnie Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o transport sporych i wybitnie ciężkich maszyn przemysłowych lub budowlanych. Posiadamy odpowiednie pojazdy, to właśnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Niezależnie od gabarytów wskazanej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się rozległymi zamówieniami firmowymi i posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przetransportować różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:3 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo


W pierwszej kolejności potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wtedy sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – również sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi połączone z transportem domków holenderskich oraz nawet naprawdę ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i profesjonalnych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, ale też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To wybitnie istotne!


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertęNASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU