Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lesko - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Baligród, Cisna, Lesko, Olszanica, Solina.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, przewóz i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą oraz do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się przewozem różnorodnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej kwestii Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaoferować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam i powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych fachowców to bezsporny majstersztyk w branży. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się ze szczegółami naszej klarownej oferty, jaka z pewnością Państwa nie zawiedzie, tak samo jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalistycznych.


Nasi Konsumenci ogromnie nieraz poszukują możliwości przewozu maszyn przemysłowych i budowniczych, które są ciężki oraz mają duże rozmiary. Posiadamy odpowiednie pojazdy, to właśnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zamówienia. Niezależnie od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się kolosalnymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami wolno także bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe czy też morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:7 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują gruntownie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń lub też nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – też sprawą ubezpieczenia ładunku.


Angażując robotników z wielkim doświadczeniem oraz wiedzą, nasza jednostka dokłada wszelkich starań, by zapewnić kontrahentom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi związane z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jakkolwiek również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To bardzo ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zapewnić stworzonym przez nas klientom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W efekcie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w gruncie rzeczy kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracowników oraz bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU