Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ostrów Wielkopolski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Ostrów Wielkopolski, Przygodzice, Raszków, Sieroszewice, Sośnie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją i kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, albowiem w rzeczy samej uwielbiamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj naszym kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam wolno pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Ponadto nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i budowlanych


Jednym z zazwyczaj powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o dużych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub jachty. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy także szczegóły pociągów, helikoptery oraz tanki. Nasi Konsumenci to zarówno osoby prywatne, jak i firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych i budynków


Proponujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:9 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a potem przystępujemy do kwestii logistycznych. Na ogół potrzebne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, aby Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Należałoby zwrócić się do naszych ekspertów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, żeby posiadać pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w właściwie atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby zdobyć klarowne ceny oraz oszałamiającą obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zgłosić się właśnie do naszej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy wobec tego do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Zakres naszych usług jest fundamentalnym detalem w przewozie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, ale zapewniamy również w należytej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i świetny sprzęt, jaki znajduje się w prowadzonej przez nas dyspozycji zapewnia fachowość w przewozie gigantycznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU