Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Grodzisk Wielkopolski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec, Rakoniewice, Wielichowo.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka zajmuje się fachowym transportem wielkogabarytowym. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy własną działalność, dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz kontaktu.


Jesteśmy specjalistami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i dużo więcej. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz stworzonym przez nas fachowym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie i fachowo dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Satysfakcja naszych Konsumentów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam można pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Co więcej skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych oraz budowlanych


Jednym z przeważnie powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o gigantycznych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy też elementy pociągów, helikoptery oraz tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych i obiektów


Oferujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:10 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Absorbujemy się transportem ładunku o wielkich gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Kontrahenta, a później przystępujemy do zagadnień logistycznych. Konieczne jest należyte zaplanowanie trasy przejazdu, a po pewnym czasie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, żeby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli pragnie się posiadać absolutną pewność, że przewóz odbędzie się we właściwy sposób – należy zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w właściwie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać przejrzyste ceny i świetną obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zgłosić się właśnie do naszej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w następstwie tego do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Zakres naszych usług jest newralgicznym detalem w przewozie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, lecz gwarantujemy także w właściwej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym wyposażeniom, jesteśmy w stanie zagwarantować wykwalifikowany przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU